Jestem Geekiem logo

O Jestem Geekiem

Jestem Geekiem to blog dla geeków po trzydziestce. Znajdziesz tu wszystkie najważniejsze informacje, recenzje i porady związane z życiem współczesnego geeka: od popkultury po nowoczesne technologie.

Tworzę Jestem Geekiem z myślą o osobach takich, jak ja sama – wiecznie w niedoczasie, zabieganych, z tysiącem obowiązków. Dla osób, które nie mają czasu na długie analityczne teksty, kilkugodzinne podcasty i filmy na Youtube.

Moją ambicją jest kondensować najważniejszą wiedzę dotyczącą geek-spraw – tak, by każdy mógł w kilka minut dowiedzieć się, co w geekowym świecie piszczy.

  • Bieżące wydarzenia z geek-świata
  • Porady & lifehacking
  • Recenzje, krytyka i zachwyty
  • Codzienne geek sprawy

O autorce

Natalia Dołżycka
Natalia DołżyckaPani Prezes Kapitan Jestem Geekiem
Jestem Natalia Nadya Dołżycka. Możesz mnie znać z profilu Jestem Geekiem, który jest naturalnym przedłużeniem tego bloga.

Kim jestem? Z zawodu marketingowiec, z zamiłowania geek. W dzień pracuję w studiu gier Artifex Mundi, po pracy zmieniam się w Wonder Woman.

Kilka random faktów

fanką serii Mass Effect i Borderlands. Uwielbiam dobrą fantastykę (szczególnie serię Uczta Wyobraźni) i złe filmy. Maczałam palce w wydaniu Gaslight – Cthulhu w świetle gazowych latarni, wspierałam Zjazd Twórców Gier w Poznaniu, organizowałam konwenty. Obecnie jestem organizatorem najlepszych na świecie spotkań dla graczy i twórców gier Pog(R)adajmy, a także cyklu spotkań z koszmarną kinematografią Kocham Złe Kino.
Od pewnego czasu prowadzę drugiego bloga, na którym dzielę się wiedzą marketingową, skoncentrowaną na gamedevie i twórcach indie. Gdyby przez przypadek zabłąkał się tu fan social media czy marketingu, to zapraszam na www.dolzycka.com.