jestemgeekiem.pl

Komputery i Oprogramowanie

gry online platformowe
Gry

Gry online platformowe pełne wrażeń

Lubimy wyzwania i lubimy się czasem zmęczyć intelektualnie. Pasjans nie zawsze wystarcza, a saper za którymś podejściem przestaje angażować. Ale za to oferowane w internecie gry online platformowe mogą pochłonąć na wiele godzin i zaproponować całkiem angażującą rozrywkę.

Fascynujący świat w internecie

Od lat ludzie coraz chętniej zagrywają się w propozycje z rodzaju gier logicznych, gier akcji, czy gier przygodowych. Platformowe gry wszystkiego z tych gier dostarczają po trochu. W końcu przejście kolejnego poziomu wymaga czasem sporej zręczności, ale i łamigłówki mogą nas nieraz zatrzymać na długie minuty główkowania. Historia z podobnego gatunku może być też emocjonującą, zwłaszcza gdy zżyjemy się z bohaterem i chcemy poznać jego losy i świat, w jakim przebywa.

Tytuł dla każdego

Gry online platformowe, ale i wszelkie inne jak MMORPG czy battle royale, mogą przykuć do zabawy pojedyncze osoby, ale pozwalają one również na łączenie się przez sieć ze znajomymi i wspólną rozrywkę. Zdobywanie punktów, doświadczenia, ćwiczenie nowych umiejętności w grupie wydaje się być raźniejsze. A może też chodzić o porównywanie w rankingu i rywalizacja z pozostałymi graczami. Im wyższy poziom, tym większe bonusy, jakie można zgarnąć w dalszych zmaganiach.

Na telefon równie dobrze, co na komputerze

Zaletą gier online jest fakt, że wiele z proponowanych rozgrywek jest tak zaprojektowana, by dało się je ogrywać nawet w krótkich sesjach. To rozwiązanie korzystne dla osób, które nie zawsze mają czas, aby długie godziny poświęcać na siedzenie przed monitorem i zatapianie się w rozgrywkę. Czasem lepszym na dany moment wyjściem jest gra online, w której można spędzić mniej czasu, ale za to prędzej do niej wracać. Siedzenie w autobusie w drodze do pracy lub szkoły, czy stanie w długiej kolejce w banku czy w urzędzie można sobie umilić poprzeć partyjkę i kilka minut relaksującej rozgrywki. Jeden czy dwa poziomy można wcale sprawnie zaliczyć na takim krótkim posiedzeniu.

Nie ma żadnych ograniczeń

Gry online w obecnych czasach cieszą się ogromną popularnością właśnie przez łączenie graczy na całym świecie i możliwość porównywania wzajemnych wyników. To motywacja do ciągłego polepszania swoich zdolności i zdobywania doświadczenia, ale też impuls do otwierania się na nowe okazje i możliwości, jakie daje łączenie się z całym globem i z różnymi osobami. Gry potrafią łączyć ludzi, a wspólne pasje zaowocować potrafią długą i ciekawą znajomością. Wspólne granie to jeden z przyjemniejszych sposobów spędzania czasu.