Informacje

Informacje 2017-09-16T18:39:21+00:00

O autorce

Natalia Dołżycka
Natalia DołżyckaPani Prezes Kapitan

Cześć!

Witaj na Jestem Geekiem – blogu, który pokazuje jak żyć mądrze i szczęśliwie, wykorzystując najnowsze zdobycze nauki i techniki.

Ja mam na imię Natalia i od ponad 4 lat dzielę się na jego łamach tym, co kocham najbardziej – od popkultury po gry i najnowsze technologie. Od ponad roku blog sukcesywnie zmienia swój profil, stając się miejscem dla tych, którzy lubią się uczyć i w mądry sposób zmieniać swoje życie.

Prywatnie uwielbiam organizować imprezy o tematyce okołogeek – prowadziłam konwenty, organizowałam imprezy muzyczne, pomagałam wydawać podręczniki do RPG, a także byłam pomysłodawczynią i pierwszą prowadzącą katowickiej edycji Pog(R)adajmy, czyli katowickich katowickie spotkań dla graczy i twórców gier. Obecnie wspólnie z przyjaciółką Magdą prowadzę pierwszy polski geekcast Mana Mana, na którym poruszamy tematykę związaną z kulturą geek.

Prywatnie prowadzę firmę konsultingową Gamedev.Guide, w ramach której doradzam twórcom gier video jak dobrze komunikować się ze graczami, a po pracy zmieniam się w Wonder Woman.