Zen w geek stylu, czyli darmowe kolorowanki dla dorosłych

Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o hobby, które wszyscy uważają za dziecinne, geeki zdecydowanie wiodą prym. Ciekawa jestem w takim razie, drogi geeku, jak zareagujesz na to, że dziś na blogu pojawiają się… darmowe kolorowanki dla dorosłych!

Chyba nie ma na świecie innej czynności, która tak mocno kojarzyłaby mi się z dzieciństwem. No, może jeszcze granie w gumę i chowanego. Ale kolorowanie prostych obrazków towarzyszyło mi bardzo, bardzo długo. I choć panie w przedszkolu wprowadzały terror niewyjeżdżania za linie, to było to jedno z moich ulubionych zajęć w tym czasie.

Gdy dotarł do nas kolorowankowy szał, szybko dałam się porwać i w moim salonie stałe miejsce znalazła książka z obrazkami i paczka dobrych kredek. :) A skoro nazwa bloga zobowiązuje, to poszukał też czegoś w klimacie bardziej geek – specjalnie dla Was!

SUBSKRYBENCI MAJĄ WIĘCEJ

25 kolorowanek znajdziesz poniżej. Resztę (wygodnie spakowane w ZIP, żebyś nie musiał pobierać każdej osobno, po zapisie do newslettera. To nie boli i zajmuje tylko 5 sekund. ;)

Chcę się zapisać!

GDZIE POZOSTAŁE KOLOROWANKI?

Reszta kolorowanek, m.in.: World of Warcraft, Serenity, Overwatch, Cthulhu, Dr Who (wygodnie spakowane w ZIP, żebyś nie musiał pobierać każdej osobno, znajdziesz gdy zapiszesz się do newslettera To nie boli i zajmuje tylko 5 sekund. ;)

Chcę się zapisać!

O mnie:

Z zawodu marketingowiec, z zamiłowania geek. Fanka serii Mass Effect i Borderlands. Uwielbiam dobrą fantastykę i złe filmy. Maczałam palce w wydaniu Gaslight – Cthulhu w świetle gazowych latarni, wspierałam Zjazd Twórców Gier w Poznaniu, organizowałam konwenty, byłam organizatorem spotkań dla graczy i twórców gier Pog(R)adajmy, a także cyklu spotkań z koszmarną kinematografią Kocham Złe Kino. Obecnie w ramach Gamedev.Guide pomagam twórcom indie promować swoje gry.

  • Fajny artykuł, polecam do kompletu kolorowanki polskiej firmy do pobrania z Google Play #HoliColoring