Mana Mana #9: Ojciec Pytań i Odpowiedzi, czyli koniec sezonu

Wszystko co dobre, szybko się kończy, a więc kończy się też 1. sezon Mana Mana. W tym, bardzo wakacyjnym odcinku, zapraszamy Was do czegoś zupełnie nowego…

A że od dziś jesteśmy wyjątkowo polskojęzyczne, dlatego pierwszy sezon Mana Mana kończymy nie Q&A, tylko porządnym, prawilnym blokiem Pytań i Odpowiedzi. Spośród pytań wysłanych nam na naszej facebookowej grupie, forum Polygamii oraz na maila wybrałyśmy te, w których czujemy się najlepiej. A następnie, żeby nie było za łatwo, losowałyśmy pytania, tak by cały odcinek był i dla Was, i dla nas zaskoczeniem!

A w odcinku:

 • jaka jest najlepsza musztarda?
 • kim była Madzia w poprzednim życiu?
 • jaki związek z Natalią ma Elon Musk?

Ale także:

 • jak pracuje się w gamedevie?
 • jakie książki polecamy?
 • czy łatwiej robi się grę na Switcha czy Xboxa?

Tym samym dziękujemy bardzo za pierwszy sezon Mana Mana i zachęcamy do wyrażania opinii na jego temat – wracamy we wrześniu lepsze, silniejsze i na pewno bardziej opalone. ;)

Miłych wakacji!

Jak zwykle czekamy na Wasze opinie, prośby, groźby i dobre rady. Dzięki w imieniu swoim i Magdy! :)

 

Notatki z podcastu:

Wydarzenia, o których mówiła Natalia:


 

Pełna wersja utworu Słyszę by Percival:

Film o McDonaldzie – McImperium / The Founder:

 

Książki polecane w podcaście:

Artykuły:


Jak słuchać podcastu?

 

Oceń Mana Mana na iTunes!

Jeśli podoba Ci się Mana Mana i słuchasz nas na iOSie, nie zapomnij zostawić oceny i napisać kilku dobrych słów! :) Dzięki temu nasz podcast będzie wyżej w notowaniach i dowie się o nim więcej osób.

 

Gdzie nas znaleźć?

Mana Mana na Soundcloud
Mana Mana na iTunes
Mana Mana na Youtube
Grupa Mana Mana na Facebooku

 

Credits & thanks

Muzyka do głównego intro: Mahna Mahna Techno Remix

O mnie:

Z zawodu marketingowiec, z zamiłowania geek. Fanka serii Mass Effect i Borderlands. Uwielbiam dobrą fantastykę i złe filmy. Maczałam palce w wydaniu Gaslight – Cthulhu w świetle gazowych latarni, wspierałam Zjazd Twórców Gier w Poznaniu, organizowałam konwenty, byłam organizatorem spotkań dla graczy i twórców gier Pog(R)adajmy, a także cyklu spotkań z koszmarną kinematografią Kocham Złe Kino. Obecnie w ramach Gamedev.Guide pomagam twórcom indie promować swoje gry.

 • Kamil Strzempowicz

  Na jutube https://youtu.be/MUezriUY4dk w 52 minucie! :( A na soundcloudzie widać że jest więcej, ale nie umiem przewinąć O_o

  • Źle się zaimportowało :( Ale najbardziej polecam dobre aplikacjie podcastowe na smartfonach, tam jest najwygodniej. ;)