fbpx

O mnie i o blogu

Cześć,

Jestem Natalia i jestem geekiem. ;) Uwielbiam uczyć (się), pochłaniać hurtowo popkulturę i korzystać z technologii do upraszczania życia i delegowania rzeczy, których nie muszę robić sama. Głównie po to, by… pochłaniać hurtowo popkulturę, a także by mieć czas dla mojego przecudownego narzeczonego i dwóch psów-łobuziaków.

Blog Jestem Geekiem łączy obecnie dwa obszary, w różnych proporcjach. Po pierwsze, jak od zarania dziejów, piszę na nim o różnych przejawach geek-kultury: od książek, gier i seriali, po gadżety i wydarzenia. Uwielbiam przyglądać się geekowej (sub)kulturze i wyciągać charakterystyczne dla niej elementy. Dzięki temu dowiesz się na przykład, czemu boczek jest najbardziej nerdową potrawą na świecie, skąd wzięło się słowo bluetooth oraz kiedy obchodzi się Caturday.

Z drugiej strony, od dobrego roku coraz mocniej pochłania mnie temat, który nazwałam w lengłydżu smart living. Uczę się, jak efektywnie wykorzystywać współczesne technologie do polepszania jakości życia – od gotowania po zakładanie własnego biznesu. Wiedzą, którą zdobywam, dzielę się na blogu – nie jestem ekspertem, a pokornym uczniem, który lubi odrabiać pracę domową publicznie, w postaci wpisów na blogu. ;)

Prowadzę też najlepszy na świecie geekcast Mana Mana, facebookową grupę Smart Living, a zawodowo spełniam się jako marketingowiec w gamedevie, konsultant i szkoleniowiec.

Obecnie blog służy przede wszystkim przekazywaniu wiedzy. Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się u mnie na codzień, to zapraszam serdecznie na mojego Instagrama – kocham Insta Stories i wrzucam tam wiele ciekawych rzeczy, które nie mieszczą się w formule bloga.

A jeśli chciałbyś być na bieżąco z tym, co dzieje się tutaj, to pamiętaj, że możesz zasubskrybować RSS albo po prostu zapisać się do newslettera. Nie spamuję i często wrzucam niespodzianki dla czytelników. :)

Zamknij