Loading...
Reklama i współpraca 2017-03-30T21:10:05+00:00

NAPISZ DO MNIE:

SAMO MIĘCHO, CZYLI:

Kto czyta Jestem Geekiem?

Czytają mnie przede wszystkim tzw. „starsze geeki”, czyli osoby w wieku 25-35 lat, głównie mężczyźni. Są zainteresowani nowymi technologiami, kulturą w różnych przejawach, gadżetami, fantastyką i pochodnymi. Jak to wygląda w praktyce, można wywnioskować na przykład z danych fan page Jestem Geekiem.

ILE NAS TU JEST?

Statystyki

Miesięcznie odwiedza mnie ponad 17.000 UU, poniżej znajdziesz szczegółowe statystki ze stycznia 2017:

Jestem Geekiem to zresztą nie tylko blog, ale bardzo prężnie działający profil na Facebooku i równie aktywna właścicielka, czyli ja. :) Poniżej znajdziesz trochę dodatkowych danych:

LET’S MAKE A TEAM!

W czym mogę Ci pomóc?

Jestem otwarta na każdy rodzaj ciekawej i fajnej współpracy, nie tylko komercyjnej! Chętnie wspieram i będę wspierać wszystkie ciekawe okołogeekowe inicjatywy, z przyjemnością pojawię się na konferencji, szkoleniu czy konwencie.

Zasada jest jedna – jeśli ty oczekujesz za swoje przedsięwzięcie pieniędzy od swoich potencjalnych odbiorców, ja oczekuję jej od ciebie. Czyli przy projektach komercyjnych współpracuję komercyjnie. Tak jest uczciwie, po prostu.

Kwestia budżetu, zakresu działań i ich formy – wszystko do ustalenia. Preferuję działania, które wpiszą się w mojego bloga bez inwazyjnego ingerowania w niego i w komfort moich czytelników – tak więc bannerom i CTRL+C i CTRL+V tekstom sponsorowanym mówię stanowcze nie. Jeśli nie masz pomysłu lub nie wiesz od czego zacząć – spokojnie, ja mam ich całe mnóstwo. Dogadamy się. :)

CZAS NA KONKRETY

Czyli wybrane współprace

Jak zacząć?

Napisz do mnie. To wystarczy. Czytam wszystko i zawsze chętnie odpisuję.

[email protected]